107,6 FM

Duch Święty najlepszym pilotem

- Żaden kierowca podczas rajdu nie jedzie sam. Kieruje nim pilot. To on podpowiada, co robić. W naszym życiu takim pilotem jest Duch Święty - mówił abp Henryk Hoser, błogosławiąc polską ekipę Rajdu Dakar.

Jacek Czachor, Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski i Kuba Piątek wraz z rodzinami 21 grudnia uczestniczyli w Mszy św. w praskiej katedrze. - Żaden kierowca podczas rajdu nie jedzie sam. Kieruje nim pilot. To on podpowiada, co robić. W naszym życiu takim pilotem jest Duch Święty - mówił w homilii abp Henryk Hoser. Arcybiskup warszawsko-praski życzył sportowcom szczęśliwego przejazdu i pobłogosławił ich na drogę. - Jedźcie bezpiecznie i walczcie dla Polski – zachęcał .

Obecny na Mszy św. ks. Marian Midura, krajowy duszpasterz kierowców, apelował o modlitwę za ekipę ORLEN Team'u. - 37. rajd Dakar startuje 4 stycznia. Rywalizacja rozpoczyna się i kończy w Buenos Aires, a trasa biegnie przez terytorium Argentyny, Chile oraz Boliwii. Teren jest trudny. Módlcie się za polską ekipę – prosił ks. Marian Midura.

Z Polakami do Ameryki łacińskiej pojedzie ks. Marcin Iżycki związany z duszpasterstwem sportowców.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama