107,6 FM

Idź na koncert, wspomóż prześladowanych

„Nuty nadziei” to nazwa niezwykłego koncertu na rzecz prześladowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijan. 20 stycznia w klubie Palladium w Warszawie o godz. 19 zagra prawdziwy dream team, absolutna pierwsza liga rocka granego przez chrześcijan.

Na koncercie zorganizowanym z inicjatywy Marcina Pospieszalskiego wystąpią: kultowy 2 Tm 2,3, który po latach wraca na scenę z nową energią, Adam Nowak z Raz, Dwa, Trzy, Jan Trebunia Tutka, pulsujący, dynamiczny Maleo Reggae Rockers, New Life' m, Mate.O oraz artyści skupieni wokół projektu „Kto ty jesteś” (m.in. Marika, Lilu i dzieci). Organizatorem koncertu jest Fundacja Niepodległości, a partnerem Caritas Polska.

– To koncert, którego celem będzie bezpośrednia pomoc cierpiącym i prześladowanym oraz zwrócenie uwagi na trudną sytuację w jakiej znajdują się nasi bracia na Bliskim Wschodzie – opowiadają organizatorzy – Każdy może ofiarować to co ma: chwilę modlitwy, dobrą myśl, a także uczynić jakiś materialny gest.

Biletem wstępu będzie okazanie dowodu wpłaty na konto Caritas PL (szczegóły: http://www.caritas.pl/platnosci) z dopiskiem IRAK. Zebrane środki przeznaczone zostaną na rzecz kilkuset irackich rodzin chrześcijańskich, które z powodu prześladowań schroniły się w Libanie, gdzie przebywają pod opieką libańskiej Caritas.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama