107,6 FM

ŚDM w kieszeni

Działa już internetowy sklepik z oficjalnymi gadżetami Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Do wyboru są gadżety mniejsze, mieszczące się w kieszeni, które mogą codziennie przypominać o zbliżającym się spotkaniu z papieżem (przypinki, smycze, breloczki do komórek, modlitwy ŚDM), jak i większe - koszulki, banery, roll-upy. Wszystko z oficjalnymi grafikami Światowych Dni Młodzieży 2016.

Osobną kategorią są produkty przygotowane z myślą o kapłanach - ozdobione motywami ŚDM szaty liturgiczne (ornaty, stuła) czy bielizna kielichowa (zestaw składa się z palki, korporału, puryfikaterza i ręczniczka).

Prowadzące sklepik krakowskie Wydawnictwo św. Stanisława BM rozpoczęło także wydawanie serii "Różańcowy Szlak - dwadzieścia zbawczych wydarzeń".

- To książeczki przeznaczone dla kółek i róż różańcowych. Mają one ułatwić rozważanie poszczególnych tajemnic różańca - wyjaśnia ks. Zygmunt Kosowski, dyrektor wydawnictwa.

Autorem refleksji jest ks. Stanisław Szczepaniec. W sumie ma się ukazać 20 niewielkich zbiorów rozważań (po jednym dla każdej tajemnicy różańca).

Ostatnią częścią każdej z nich będzie dodatek, zawierający modlitwy w różnych intencjach, w tym m. in. oficjalną modlitwę krakowskich Światowych Dni Młodzieży. Nakład pierwszej części to 20 tys. egzemplarzy.

- Te modlitwy za ŚDM to dar ludzi dorosłych dla młodzieży - wyjaśnia ks. Z. Kosowski. - Tą różańcową modlitwą możemy opleść cały kraj. W Polsce jest ok. 2 mln ludzi, którzy należą do Żywego Różańca. Tylko w naszej archidiecezji to ok. 70 tys. osób - dodaje.

Pełną ofertę sklepiku internetowego związaną z krakowskimi ŚDM można znaleźć pod adresem www.shopkrakow2016.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama