107,6 FM

Kaczyński: Złożymy 1,6 mln podpisów

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jeszcze we wtorek do PKW trafi 1,6 mln podpisów poparcia dla kandydatury Andrzeja Dudy na prezydenta. Szef PiS przekonywał, że stawką w tych wyborach jest wprowadzenie w Polsce euro.

Zdaniem Kaczyńskiego, Bronisław Komorowski jest zwolennikiem wprowadzenia euro w Polsce. PiS i Duda - kontynuował szef PiS - są przeciwko euro. "Duda gwarantuje, że euro w Polsce nie będzie" - zapewnił Kaczyński.

Apelował do tych, którzy poparli Dudę, żeby wspólnie zmienić Polskę. Jak mówił, nie można dopuścić do sytuacji, by "w trakcie życia jednego pokolenia po raz trzeci nastąpiło potężne uderzenie w stopę życiową Polaków i ich możliwości finansowe i życiowe". Pierwsze dwa "uderzenia" to stan wojenny i plan Balcerowicza - wyjaśnił prezes PiS. "To są wybory o euro" - mówił Kaczyński.

Odnosząc się do liczby podpisów, Kaczyński powiedział, że one jeszcze spływają. "Traktujemy to jako zapowiedź bardzo dobrego wyniku wyborczego" - mówił.

Przed konferencją prasową pudła z podpisami poparcia dla kandydatury Dudy ustawione w piramidę, która miała być tłem dla przemawiających, przewróciły się na podium. To dlatego, że jest ich aż tyle - skomentował rzecznik PiS Marcin Mastalerek.

« 1 »
 • mmm
  24.03.2015 13:01
  "Szef PiS przekonywał, że stawką w tych wyborach jest wprowadzenie w Polsce euro." - Prezes znowu zaczyna bredzić.
  doceń 1
 • ArtykułCzwarty.pl
  24.03.2015 14:05
  No to na razie mamy wynik 1.600.000 : 250.000
  I oby tak dalej, choć już trwa narracja głosząca, że lud ciemny nie wiedział co robi i podpisywał nie znając kandydata. Mnie jednak zastanawia jeszcze coś: jak to jest, że kandydat wielkiej partii taki jak Bronisław Komorowski zdobył niewiele więcej podpisów niż kandydaci niezależni, działający tylko i wyłącznie za własne pieniądze tacy jak Paweł Kukiz na przykład? Ot, zagwozdka...
  http://www.artykulczwarty.pl
 • osiołek
  24.03.2015 15:04

  osiołek przeczuwa, że znowu wybór prezydenta, pal go
  sęk, JAKI BęDZIE,I TE 1,6 MILIONA podpisów, poparcia
  nic nie pomoże w wyborze takiego Prezydenta,
  coby
  złote jAJKA znosił i wszystkich Polaków Zadowolił...Bo kogo to wybierać

  bo taKIEGO Kandyta NIE ma w tym gronie.
  Jak tu czytałem w komwntARZU, TO KTOś SIE DEKLARUJE
  GŁOSOWAć, NA oGóREK, BO JEST hISTORYKIEM kOśCIOŁA...
  tO CI MOTYW...A NIE WIE,żE HISTORYCY kOśCIOŁA Tak ogólnie i bez Imienia najbardziej kościołowi przyga-
  dywali i rogi perzyprawiaLI...wIęCEJ TAKICH POGLąDóW,
  wyborczych a ZOBaczycie, co za "żabę" wybierzecie.A przekonany
  jestem, że są solidni goście na to stanowisko,
  tylko jak to wiedzieć i poznać, kto to ten zacz,prawda...???!!! Odwagi i rozumu...

  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama