107,6 FM

Jaka będzie przyszłość Beaty Szydło?

Szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy Beata Szydło w TVN24 na pytanie o propozycje, które dostała zarówno od prezydenta elekta Andrzeja Dudy, jak i od prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego:

"Rozmawialiśmy z Andrzejem Dudą na temat tego, czy będziemy dalej współpracować, ale rozmawiałam też z prezesem Kaczyńskim na temat zbliżających się wyborów parlamentarnych i też są pewne rzeczy do zrobienia i do rozwiązania. Nie podjęłam jeszcze żadnej decyzji, tzn. czy będę współpracować z Andrzejem w Kancelarii Prezydenta, czy będę dalej kontynuować swoją karierę parlamentarną, brać udział w wyborach parlamentarnych.

Przejście do Kancelarii Prezydenta wiąże się z tym, że trzeba zdać mandat poselski, no i nie można już ubiegać się o niego. Ja powiem szczerze, że praca w okręgu i moja praca poselska jest dla mnie bardzo istotna i zawsze bardziej chyba pozycjonowałam się na to, żeby być takim właśnie posłem, mocno związanym z okręgiem, nawet jeżeli byłam tutaj już mocno zaangażowana w Warszawie.

Te decyzje przede mną, muszę z rodziną, z mężem, z synami porozmawiać. Poważne propozycje należy poważnie rozpatrywać".

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama