Jacek Żakowski i klucze do malucha

dodane 01.06.2015 07:58

jad /TVP Info

zobacz galerię 

Dziennikarz przegrał zakład i kupił działaczowi PiS Fiata 126 p.

Zakład został zawarty w lutym. W programie "Bez retuszu" Żakowski założył się z uczestnikiem dyskusji, członkiem Forum Młodych PiS Mateuszem Rojewskim, że Bronisław Komorowski na pewno zwycięży w wyborach prezydenckich. I to w pierwszej turze. Jaki był tego finał? Wiadomo.

MateuszRojewskiTV Zakład z Jackiem Żakowskim o małego fiata
W programie "Bez retuszu" był tradycyjny uścisk dłoni, zakład przypieczętowano. Trudno więc byłoby się po wyborach wycofać. I tak wczoraj wieczorem w studiu TVP Info doszło do kolejnego spotkania Żakowskiego z Rojewskim. Jacek Żakowski przekazał samochodzik Mateuszowi Rojewskiemu. - Piękny dudabus - mówił Żakowski. - Traktuję tego malucha jak symbol dobrej zmiany - odpowiadał Rojewski.

Olsztyn, 5.07.2014. W Olsztynie odbył się III Olsztyński Zjazd Miłośników Pojazdów PRL. W stolicy Warmii i Mazur pojawiły się stare, klasyczne samochody z dawnych czasów. Fiat 126p   Łukasz Czechyra /Foto Gość Olsztyn, 5.07.2014. W Olsztynie odbył się III Olsztyński Zjazd Miłośników Pojazdów PRL. W stolicy Warmii i Mazur pojawiły się stare, klasyczne samochody z dawnych czasów. Fiat 126p

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Prosiak 01.06.2015 20:30
Oj, niezbyt uważny chyba. Gdzie tam jest napisane, że ten maluch jest wyprodukowany w PRL? Piszą, że był zjazd aut z PRL, przyjechały auta z dawnych czasów i tyle. Tego konkretnego auta tam nawet nie musiało być, uważny.
Plusów: 0 uważny 01.06.2015 17:44
Niezalogowany użytkownik Na zdjęciu pokazano Fiata 126p (nr rej. ONE 0919) jako "z czasów PRL-u". Informuję, że ów model został wyprodukowany już w wolnej RP Poznać to po jego "znakach szczególnych": m. in. białe kierunkowskazy, i tzw. "gładka" karoseria).
Plusów: 0 prababcia 01.06.2015 11:28
Niezalogowany użytkownik Przegranego Żakowskiego stać tylko na kolejną złosliwość, która wydaje mu się być dowcipna.
Brawa dla zwycieśćy zakładu, którego riposta jest nadzieją na zmiany !

wszystkie komentarze >