Mastalerek: W lipcu PiS-owska ekipa na wybory

dodane 01.06.2015 08:58

PAP |

W lipcu PiS zaprezentuje skład "ekipy", która będzie szła do wyborów jako ewentualny przyszły rząd PiS - zapowiedział w poniedziałek rzecznik PiS Marcin Mastalerek.

Mastalerek: W lipcu PiS-owska ekipa na wybory   Jakub Szymczuk /Foto Gość Marcin Mastalerek

W ten sposób Mastalerek odpowiedział w radiu RMF FM na pytanie, czy to Jarosław Kaczyński jest na pewno kandydatem PiS na premiera, czy może będzie to kto inny, np. Beata Szydło.

„Proszę wsłuchać się w słowa prezesa i poczekać do lipca, będzie organizowana konferencja, gdzie przedstawiona będzie tzw. ekipa, która będzie szła do wyborów” – powiedział. Zapytany, czy na czele tej ekipy będzie Jarosław Kaczyński, odpowiedział: „Trzeba poczekać do lipca, dla mnie osobiście, dla Marcina Mastalerka, Jarosław Kaczyński jest naturalnym i oczywistym kandydatem na premiera” – dodał.

W czwartek w wywiadzie cytowanym na stronie TV Republika prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że partia desygnuje tego, kogo wskaże Andrzej Duda. „Andrzej Duda jest człowiekiem, który już dokonał w Polsce zmiany, i jest człowiekiem, który ma przeprowadzić Polskę ku lepszym czasom, dlatego musi mieć prawo do podejmowania decyzji. Nie wiem, kto będzie premierem, ale powinien on od razu złożyć u prezydenta dymisję, tyle że bez daty. Uważam, że to, czego dokonał, daje mu taką legitymację, której nikt nie ma” – mówił Kaczyński.

Mastalerek, nawiązując do wypowiedzi prezesa PiS, zaznaczył w poniedziałek, że „pan prezes Kaczyński powiedział rzecz oczywistą, że to przecież prezydent wskazuje kandydata na premiera”. Dodał, że zapowiedziana przez Kaczyńskiego dymisja in blanco, którą premier będzie musiał złożyć prezydentowi, dotyczyć będzie premiera z PiS.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| MASTALEREK, PARTIE, PIS, WYBORY

Przeczytaj komentarze | 1 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 gosc84 01.06.2015 16:05
Niezalogowany użytkownik JEŚLI RZĄDY LUDZI Z PIS BYŁY TAKIE CACY W LATACH 2005-2007 TO DLACZEGO ZIRYTOWANI I PRZESTRASZENI POLACY OD LONDYNU PO WARSZAWĘ WYWALILI W WYBORACH 2007 TĘ EKIPĘ OD RZĄDZENIEM POLSKĄ. PO 2 -CH LATACH....
Nie nie dlatego ,że Tusk coś tam, coś tam obiecał.
Wywalili, bo byli przerażeni rządami Kaczyńskich ,Macierewicza, Ziobry, Dudy i tym podobnych postaci.
Nie zgadzali się na ujawnienie polskich aktywnych agentów za granicą przez Macierewicza, nie zgadzali się na podwójne opodatkowanie obywateli RP pracujących zagranicą przez Zytę Gilowską, nie zgadzali się na zamknięcie pielęgniarek strajkujących w Centrum Dialogu Społecznego przez premiera Kaczyńskiego, nie zgadzali się na wybudowanie w dwa lata 6 -ciu kilometrów autostrad przez ministra Polaczka, nie zgadzali się na plany DODRUKOWANIA pieniędzy i wyprzedaży rezerw walutowych kraju przez premiera Kaczyńskiego , nie zgadzali się planami utworzenia cenzury wzorem tej w Rosji pod nazwą Urząd ds.Kontroli Mediów i Internetu ( luty 2007 )....

MAM PISAĆ PISOWSKIE ZUCHY DALEJ ??

wszystkie komentarze >