107,6 FM

Od urwisa do gentlemana. Jak dziś wychować chłopca?, Katowice, 29 października

Katowice. Kolejny wykład z cyklu "Kocham i wymagam" - "Od urwisa do gentlemana. Jak dziś wychować chłopca?" odbędzie się 29 października o 17.30 w Szkole Podstawowej dla Chłopców "Kuźnica" przy ul. Słowiańskiej 1. Wygłosi go Janusz Wardak. Wstęp wolny.

Janusz Wardak to szczęśliwy mąż i ojciec 9 dzieci w wieku od 1 roku do 19 lat. Jest także liderem i moderatorem Akademii Familijnej w Polsce. Prelegent to również wicedyrektor ds. wychowawczych w Szkole dla Chłopców "Żagle" prowadzonej przez Stowarzyszenie "Sternik" w Warszawie. Razem z żoną Anną są autorami licznych wykładów i prelekcji, a także kilku artykułów prasowych poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu. Prowadzą także działalność pod nazwą "Akademia Wardakowie.pl", w ramach której organizują wykłady i warsztaty nt. małżeństwa i rodziny.

Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka. Zgłoszenia dzieci oraz osób chcących wziąć udział w konferencji e-mailem: konferencja@wegielek.edu.pl.

Od urwisa do gentlemana. Jak dziś wychować chłopca?, Katowice, 29 października  

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama