MEN: Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół

dodane 02.12.2015 09:59

jdud /wpolityce.pl /YT

Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół - zapowiedziała w tygodniku "wSieci" minister edukacji narodowej Anna Zalewska.

MEN: Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół   Mirosław Jarosz /Foto Gość Anna Zalewska

- Zewnętrzne zespoły są zagrożeniem dla dzieci, bo ich nie znają. Mogą im tylko zaszkodzić. Trzeba szanować intymność młodych ludzi. Poza tym wychowanie jest po stronie rodziców. To rodzic jest najważniejszy - dodała min. Zalewska.

A my przypominamy wypowiedź ks. prof. Marka Dziewieckiego, który seksedukacyjną organizację Ponton nazywa wprost organizacją przestępczą. Dlaczego? Zobacz sam(a)!

Homoseksualizm-FAKTY Polska i seks edukacja, grupa Ponton - ks. M. Dziewiecki

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| EDUKACJA SEKSUALNA, SEKSEDUKACJA

Przeczytaj komentarze | 21 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 humanbe 10.12.2015 05:54
Niezalogowany użytkownik Edukacja to nie gorszenie, jednak dziad swoje a baba swoje:O
Osobiscie zal mi ludzi którzy do slubu nie wiedza jak powstają dzieci i do smierci nic o zlozonej seksuologii człowieka gloszac tylko co im podsuna niedouczeni ideolodzy.
Coz każdy ma wybor: być ciemny cale zycie i trwac infantylnie w mitach na te tematy czy stanac odwaznie twarza w twarz z faktami i niezmienna natura ludzka...
Plusów: 4 DYREKTOR 07.12.2015 11:06
Niezalogowany użytkownik

Nie zachwycam się żadną partią, ale sądzę, że nowa p. minister wskaże szkole jej prawdziwą rolę edukacyjną. Jakość realizowanej przez wielu nauczycieli pracy wymaga weryfikacji. Są i tacy nauczyciele muzyki pracujący w szkołach, którzy sami........nie grają, lub czynią to mizernie, wuefiści......sami nie ćwiczą .........inni....Warsztat pracy nauczycielskiej winien być szczególnie chroniony i winien podlegać fachowej merytorycznej ocenie wizytatora metodyka, zaś najwyższą wartością pracy szkolnej winna być jednostka lekcyjna- na jej podstawie winno się oceniać nauczyciela, nie zaś na podstawie sterty papierków zgromadzonych przez nauczyciela. Zasadniczej zmianie ulec winien skład komisji oceniającej fachowość nauczyciela - komisja taka winna składać się z fachowców ,nie zaś z członków "czynnika społecznego....Pozdrawiam .

Sam to napisałeś: "...zakazany owoc smakuje najlepiej...". Czy mam rozumieć, że jesteś za tym, by od urodzenia każdy mógł chodzić nago, dotykać wszystkiego i oglądać wszystko zawsze i wszędzie? Ale w tej sytuacji ciekawe, czy ten OWOC MÓGŁBY JESZCZE W OGÓLE SMAKOWAĆ...?
Na Zachodzie nie ma czegoś takiego, jak BRAK seksedukacji. Na Zachodzie seksedukacja po prostu szaleje, a rozwody, aborcja i inne "dobra" cywilizacyjne idą zwyczajnie w parze i to... milionami.

Co do zaś samego uprawiania seksu. Seks uprawiany dla samego seksu, bez odpowiednich towarzyszących mu najpiękniejszych okoliczności małżeństwa, moim zdaniem, w najlepszym razie może przypominać beczkę miodu..., tyle że z co najmniej łyżką dziegciu...

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl