Reżyser "Star Wars" przechodzi na ciemną stronę mocy?

dodane 08.04.2016 19:25

Małgorzata Gajos /lifesitenews.com

J.J. Abrams chce w kolejnych filmach wprowadzić wątki gejowskie.

Fani "Gwiezdnych wojen" mogą przy kolejnych częściach przeżyć wstrząs i załamanie nerwowe. Jeśli Jeffrey Jacob Abrams, reżyser siódmej części „Gwiezdnych wojen”, nadal będzie miał takie, a nie inne pomysły na scenariusze, to należy się spodziewać homoseksualnych wątków.

Abrams już podczas pre-Academy Awards został zapytany o pojawienie się w jego filmach bohaterów homoseksualnych. Stwierdził wtedy, że tego nie wyklucza. Dobitnie podkreślił to w rozmowie z "Daily Beast": - Dla mnie "Gwiezdne wojny" to chwała możliwości. Trzeba mieć bardzo ograniczone horyzonty i sprzeczne z intuicją, by twierdzić, że w tym świecie nie ma gejowskich postaci. 

Natychmiast pojawiły się spekulacje na temat relacji pomiędzy czołowymi, męskimi postaciami najnowszego filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Poem (Oscar Isaac) i Finnem (John Boyega). Aktor Oscar Isaac twierdzi, że między bohaterami było coś więcej niż bycie kumplami, o czym poinformował publiczność w talk show "Ellen". Także Mark Hamill grający Luke’a Skywalkera zapytany na twitterze o seksualność swojej postaci odpowiedział: "Luke jest taki, jakim chce go publiczność. Możesz sam zdecydować".

Dan Gainor, wiceprezes Media Research Center stwierdził, że "Hollywood to masowa propaganda marketingowa. Jeśli nie jest to środowiskowa i antyamerykańska propaganda w "Avatarze", to jest to seksualna propaganda". Zwrócił także uwagę, że homoseksualiści zawsze prezentowani są jako osoby zdrowie, normalne, żyjące w małżeństwach z dziećmi, jest to jednak obraz, który różni się od rzeczywistości.

Można mieć nadzieję, że reżyser zawróci z propagandowej ścieżki i nie da się pochłonąć ciemności.

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 15 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Artur 22.04.2016 16:13
Niezalogowany użytkownik SUPER!!! PóJDĘ DO KINA NA 100% :) :) :) Do tej pory nie lubiłem gwiezdnych wojen, ale filmu z takim wątkiem nie odpuszczę :P
Plusów: 0 Darth Vader 13.04.2016 12:40
Niezalogowany użytkownik gwiezdne WOJNY CHYLĄ SIĘ KU UPADKOWI
Plusów: 2 Contral 09.04.2016 22:36
Niezalogowany użytkownik To następne Gwiezdne Wojny zarobią finansową klapę.
Plusów: 0 Gość 09.04.2016 21:28
Niezalogowany użytkownik A co cię tak bawi u katolików?

wszystkie komentarze >