107,6 FM

 • ElFilippo
  28.04.2016 13:32
  Kiedyś opowiadałem się przeciw publikacji takich ostrych obrazów, dziś jestem zdecydowanie za. Jednak ze swojego doświadczenia wiem, że muszą iść z tym przekazem także merytoryczne treści, bo zatwardziali ludzie i tak znajdą sobie wymówki dla swoich sumień. To tak jakby z zatwardziałym sercem biblijnego faraona... tak jakby.
  doceń 0
 • krut00
  28.04.2016 16:58
  A to przepraszam, chcieliście żeby zło ładnie wyglądało? Najlepiej tak jak głosi przemysł aborcyjny. Np zdjęcie jak zadowolona młoda kobieta wychodzi uśmiechnięta z kliniki aborcyjnej z podpisem: "Już po problemie", a na następnym samotna uśmiechnięta kobieta z książką na leżaku, kolorowa plaża, a w tle na szaro mama z małymi dziećmi w garach. I znowu podpis: Plan-B zawsze skuteczny!
  Na to by się "placówka oświatowa" nie oburzała. Trzeba wreszcie zrozumieć - wystawa pokazuje drugą stronę prawa do własnego brzucha. Tak to wygląda - to jest to o co walczą malowane feministki. Obraz jest wart tysiąc słów, okrutny i krwawy jest los bezbronnych dzieci, których rodzice ulegają fałszywym ideom. GN powinien załączyć link do tej wystawy żeby można było ją zobaczyć w internecie, a ksiądz przeprosić pan Jezusa za tchórzostwo.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama