107,6 FM

Trzy dni inspiracji dla innowacji

Pod tym hasłem w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywa się VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zjazd potrwa do środy 12 października.

Kongres stanowi platformę wymiany poglądów i doświadczeń. W programie zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Na temat innowacyjności, współpracy międzynarodowej, kapitału dla rozwoju, prawa finansów, edukacji, skutecznej reklamy oraz współpracy biznesu z samorządem i nauką dyskutować będą przedstawiciele władz rządowych, instytucji naukowo-badawczych oraz instytucji otoczenia biznesu.

Spotkanie to okazja, by poznać szanse i wyzwania dla firm MŚP na europejskim rynku jednolitym. Nie zabraknie również eksperckiej wiedzy dla firm planujących giełdowy debiut, przekazywanej w ramach Akademii Finansowania MŚP przygotowanej przez GPW. Kongres to w końcu możliwość poznania od podszewki schematów działalności w szarej strefie i dróg wyjścia z niej.

W ramach przedsięwzięcia bezpłatnie można zwiedzić Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, a za symboliczną złotówkę wejść do Muzeum Śląskiego w Katowicach.

W programie znalazła się też propozycja dla fanów sportu. 12 października odbędzie się spotkanie na stadionie Arena Zabrze. Zainteresowani wykonają rzuty karne na murawie, spotkają sportowców i działaczy klubowych. Odbędzie się także 3. edycja Akademii Mody i Dizajnu - miejsce nauki i networkingu dla młodych twórców. To cykl spotkań, pokazów, warsztatów i prelekcji prowadzonych przez specjalistów branży modowej.

Organizatorem wydarzenia jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a gospodarzem - miasto Katowice.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama