107,6 FM

Odroczony proces apelacyjny w sprawie Asii Bibi

Asia Bibi, Pakistanka skazana w 2010 r. w Pakistanie na karę śmierci za rzekome bluźnierstwo, będzie musiała nadal pozostać w więzieniu.

Sąd Najwyższy nie wydał oczekiwanego wyroku. Jeden z trzech sędziów niespodziewanie odmówił udziału w składzie sędziowskim rozpatrującym sprawę skazanej katoliczki.

Adwokat Asii Bibi, muzułmanin Saiful Malook, dał wyraz zaskoczeniu takim biegiem sprawy, tym bardziej, że spodziewano się ostatecznego uwolnienia kobiety od stawianych jej zarzutów. Joseph Nadeem, opiekun rodziny oskarżonej matki pięciorga dzieci, powiedział: „Nie tracimy nadziei, pokładając ufność w Bogu i w wymiarze sprawiedliwości”.

Założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Chrześcijan Pakistańskich we Włoszech, prof. Mobeen Shahid, zwrócił się za pośrednictwem Radia Watykańskiego z apelem o modlitwę w intencji Asii Bibi i osób związanych z jej obroną prawną.

„Mniejszości religijne w Pakistanie, które nie mają swojego przedstawiciela w rządzie federalnym od 2011 r., kiedy został zamordowany katolicki minister Shahbaz Bhatti, są w coraz gorszej sytuacji. Proszę wspólnotę  międzynarodową i chrześcijan o modlitwę za Asię Bibi i jej rodzinę, jak również za jej adwokatów, którzy wykazali się wielką odwagą. Podjęli się jej obrony, narażając życie własne i swoich najbliższych”.

Poniżej: zwiastun filmu dokumentalnego "Uwolnić Asię Bibi".

Uwolnić Asię Bibi - zwiastun
CitizenGO

« 1 »
  • Król Dawid
    14.10.2016 11:05
    Letni - wyrachowani i cyniczni ludzie stwierdzili dzisiaj w nocy, że nie muszą się stosować do zasad prawa ponieważ są ponad nim a przestępstwem jest dla nich tylko to co oni chcą tak traktować i zostało orzeczone przez pogański sąd, a najchętniej zrobilby ze mnie Sharon Tate. Mimo iż nie korzystają z ponadludzkich zdolności, którymi obdarzałby ich podmiot kultu, ponieważ takiego nie uznają i wszystko co czynią robią bezmyślnie z powodu żądzy władzy hołdując sile, władzy i pieniądzom, uzyskując je przy użyciu przemocy. W ich życiu nie ma miejsca na refleksję co właśnie czyni ich letnimi. Wszystkie siły rzucają na realizację celu, którym jest relatywizm. W przeciwieństwie do zimnych złobójców lub gangsterów czym mafiosów oni nie mają własnej osobowości. Ich umysł ukształtowała propaganda liberalno-marksistowska i nawrócenie ich jest praktycznie niemożliwe. Ale należy pozostawić możliwość działania Bogu. W Jego rękach los Cesarza, Imperatora, rządu, Polski i świata.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama