Usterka w samolocie, którym leciał Andrzej Duda

dodane 01.12.2016 15:50

PAP |

Samolot, którym prezydent Andrzej Duda przyleciał w czwartek ze Szwecji do Wrocławia, z przyczyn technicznych nie odleci do Warszawy. Samolotem do stolicy mieli wrócić dziennikarze, podczas gdy prezydent, jak zapowiadano wcześniej, udał się do Lubina i Polkowic.

Usterka w samolocie, którym leciał Andrzej Duda   PAP/Jacek Turczyk Prezydencki samolot

Już w środę zapowiedziano, że prezydent po powrocie do kraju z wizyty w Szwecji, uda się na spotkanie z zarządem KGHM, którego siedziba znajduje się w Lubiniu oraz do Polkowic (Dolnośląkie), gdzie niedawno doszło do katastrofy w kopalni KGHM Rudna, w której zginęło ośmiu górników.

Z tego względu samolot, którym podróżował prezydent, wylądował w czwartek po południu na lotnisku we Wrocławiu.

Dziennikarze, którzy obsługiwali wizytę prezydenta w Szwecji, mieli kontynuować podróż tym samolotem do Warszawy, natomiast prezydent udał się z Wrocławia do Lubina na spotkanie z zarządem KGHM.

Po tym, gdy prezydent opuścił pokład, poinformowano, że samolot ten z przyczyn technicznych nie odleci do Warszawy.

Dziennikarzy poinformowano, że wrócą do Warszawy samolotem, który - tak jak planowano wcześniej - o godz. 17.30 przyleci do Wrocławia, by zabrać prezydenta do stolicy po wizycie w Polkowicach.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ANDRZEJ DUDA, PAP, PREZYDENT

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Ostrzeżenie? Dla dziennikarzy. Następnym razem dajmy na to paliwa zbraknie.
Całkiem możliwe, tak się ostatnio dziennikarze rozzuchwalili (z nadmiaru demokracji), wszędzie widzą nadużycia niepokalanych jak żony cezarów wsiowo-bezpieczniacko-nomenklaturowych elit, że nic dziwnego nie było by w tym, że komuś puściły nerwy i postanowił ich trochę utemperować.
Plusów: 0 Gość 01.12.2016 23:49
Niezalogowany użytkownik ...czyli dziennikarze poczekali sobie dwie godziny we Wrocku, i już afera?
Chyba, że z nudów któryś napisał depeszę, żeby sobie oczekiwanie skrócić:)
Plusów: 0 Gość 01.12.2016 21:42
Niezalogowany użytkownik Nie w Lubiniu, tylko w Lubinie. Przydałyby się korepetycje z geografii wraz z zajęciami "przy mapie" dla pożal się Boże "redaktorów".

wszystkie komentarze >

Reklama