"Rzeczpospolita" traci wybitnych autorów

dodane 02.12.2016 10:22

lk /wirtualne media /wpolityce

Czy szefostwo gazety obiera kurs na lewo?

"Rzeczpospolita" traci wybitnych autorów   Roman Koszowski /Foto Gość Dziennik Rzeczpospolita

Jak podaje portal "WirtualneMedia.pl", z "Rzeczpospolitej" odchodzą odpowiedzialni za dział Opinie i weekendowe wydanie "Plus Minus" dziennikarze: Dominik Zdort, Beata Zubowicz, Wojciech Stanisławski i Filip Memches. Wcześniej rysownik Andrzej Krauze poinformował, że podziękowano mu za współpracę z "Rzeczpospolitą". Przyznał, że nie ma pojęcia, jakie są motywy tej decyzji.

Robert Mazurek, na wiadomość o odejściu swoich kolegów, ogłosił w piątek zakończenie współpracy z "Plusem Minusem". – W środę dowiedziałem się od znakomitego rysownika, Andrzeja Krauzego – człowieka, którego śmiem nazywać swoim przyjacielem – że "Rzeczpospolita" zrezygnowała z jego usług. Postanowiłem zrezygnować ze współpracy z tym dziennikiem – wyjaśnił serwisowi wPolityce.pl.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| "RZECZPOSPOLITA", KRAUZE, MAZUREK

Przeczytaj komentarze | 7 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 magdafoxal 02.12.2016 22:59
Niezalogowany użytkownik absolutne zgoda. Odnoszę wrażenie że oba wymienione trolle trafiły pod innymi nickami i tutaj! Podobny styl, podobne "wykwity intelektu", podobna retoryka i sposób argumentacji. Dosyć szczególne cechy.
Plusów: 0 Pawel 02.12.2016 21:03
Niezalogowany użytkownik Właściciel rządzi ... nic dodać nic......
Plusów: 2 MarianNowak 02.12.2016 16:33
Wygląda na to, że szfostwo dziennika Rzeczpospolita obiera kurs do normalności, bo przez wiele lat ten dziennik błędnie wspierał tylko prawicowe organizacje.
Plusów: 3 jenks27 02.12.2016 15:30
Konieczne jest przywrócenie Rp do roli gazety rządowej. Koniec i kropka.

wszystkie komentarze >

Reklama