107,6 FM

Dali głos do „Biblii Audio”

Wystarczyło przyjść na KUL i uczestniczyć, obok aktorów, w nagrywaniu słuchowiska na podstawie Pisma Świętego.

Udostępnienie całego Pisma Świętego w wersji audio to cel, jaki postawili przed sobą inicjatorzy przedsięwzięcia „Biblia Audio superprodukcja”. W wydarzenie włączył się aktywnie Katolicki Uniwersytet Lubelski.

- Nie będzie to jednak zwykły audiobook. W ramach projektu powstanie 110 godzinne słuchowisko w wykonaniu ponad 300 polskich aktorów i 200 amatorów, które będzie dostępne za darmo na stronie internetowej. Została już zrealizowana pierwsza część przedsięwzięcia - nagranie Nowego Testamentu - tłumaczą organizatorzy produkcji.

Do udziału w drugiej części - przygotowaniu dźwiękowej wersji Starego Testamentu - zaproszona została również społeczność akademicka KUL i mieszkańcy Lublina. Jeden z psalmów wykona Chór Akademicki katolickiego uniwersytetu.

- Do nagrania scen zbiorowych zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina i regionu, studentów, dzieci, dorosłych, osoby w każdym wieku, wszystkich którzy chcą wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie. Będziemy nagrywać m.in. scenę przejścia przez Morze Czerwone - informują organizatorzy.

Nagranie odbyło się w niedzielę 11 grudnia w budynku Centrum Transferu Wiedzy CTW-02 (podziemia).

KUL - Zaproszenie na nagranie BIBLIA AUDIO
Tv KUL - telewizja dla Ciebie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama