107,6 FM

 • krut00
  09.02.2017 20:00
  Nie myślę że odwołanie dyrektora który wygrał w konkursie to dobry pomysł. Nie wiem jakie są kompetencje marszałka województwa - czy faktycznie może on to zrobić? ani też jaki jest faktyczny powód jego decyzji w tej sprawie. A kiedy i jak można odwołać marszałka województwa?
  doceń 2
 • MarianNowak
  09.02.2017 22:24
  W umowie z dyrektorem C. Morawskim zabrakło zobowiązania do realizacji obietnic zawartych w jego aplikacji konkursowej. W niej Morawski pisał choćby o współpracy z najwybitniejszymi postaciami współczesnego teatru, a jasnym jest, że na taką nie ma szans. Deklarował kontynuację linii programowej Polskiego, co nijak ma się do rzeczywistości.
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane