Gender wprowadzany cichaczem do polskich szkół?

dodane 02.03.2017 11:41

Ludwika Kopytowska

Centrum Życia i Rodziny uruchomiło kampanię "Brońmy dzieci przed tęczową propagandą", poinformował Paweł Kwaśniak, prezes zarządu.

Kampania to wyraz sprzeciwu wobec uczestnictwa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Koalicji na Rzecz Edukacji Antydyskryminacyjnej, która m.in. prezentuje ideologiczną koncepcję płci oraz podważa prawo rodziców do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego zgodnie ze swoimi przekonaniami.

"Nie możemy pozwolić, by pod niekontrowersyjnie brzmiącym hasłem edukacji antydyskryminacyjnej prowadzono jawnie indoktrynujące zajęcia na temat ludzkiej płciowości i seksualności" - powiedział Paweł Kwaśniak. Centrum Życia i Rodziny utworzyło stronę www.bronmydzieci.pl, na której można złożyć podpisy pod apelem do Minister Edukacji Narodowej i protestem skierowanym do Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Jak czytamy w komunikacie prasowym Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny "pod fasadą szlachetnych haseł sprzeciwu wobec dyskryminacji i wspierania równości programy tzw. edukacji antydyskryminacyjnej prezentują stanowisko światopoglądowe de facto podważające rodzinę i wychowawczy wpływ rodziców na dzieci. Wmawia się dzieciom, że wszystkie różnice między płciami, jakie mogą zaobserwować na co dzień są sztuczne i niesprawiedliwe, że płeć jest społecznym wymysłem, a przywiązanie do macierzyństwa, małżeństwa czy wierności uznaje się za 'stereotyp'."

Więcej o całej akcji przeczytasz tutaj.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| DZIECI, GENDER, INDOKTRYNACJA, SZKOŁA

Przeczytaj komentarze | 5 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 3 Gość 03.03.2017 18:27
Niezalogowany użytkownik socjalizmu?
Plusów: 2 Gość 03.03.2017 09:01
Niezalogowany użytkownik Czy mi się zdaje czy to kościół popierał "dobrą zmianę" ?. Szkoda że nie potrafił ocenić polityków PiS-u z tego co robili i jak działała partia do tej pory. Teraz to już mleko się wylało. Uwalona ustawa o ochronie życia poczętego teraz gender, zamordyzm podatkowy, zadłużanie państwa w tempie iście stachanowskim itp. Budowa socjalizmu kosztuje.
Plusów: 1 Mosze 03.03.2017 00:38
Niezalogowany użytkownik ciemny lud to kupi
Plusów: 1 ilusion 02.03.2017 18:28
Niezalogowany użytkownik Arcypapa Kupny zabiera się za "walkę" z homomolestowaniem;). To jest temat. Powodzenia w walce z "walką" Kupnego.

wszystkie komentarze >

Reklama