107,6 FM

Jest nowy szef Radia eM

Od wtorku 18 kwietnia obowiązki redaktora naczelnego Radia eM przejmuje ks. Rafał Skitek.

Na tym stanowisku zastępuje on Sylwestra Strzałkowskiego. Ks. Skitek pozostaje także szefem katowickiego "Gościa Niedzielnego".

Ks. Rafał Skitek (ur. 1979) to absolwent teologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Studiował też na Papieskim Ateneum Regina Apostolorum oraz na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie.

W latach 2005 -2008 pracował jako wikariusz w parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie. Posługiwał także w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jastrzębiu-Zdroju oraz w parafii św. Urbana w Paniówkach. Od roku kieruje katowickim oddziałem "Gościa".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane