Będą mogli odebrać dzieci rodzicom - przeciwnikom ideologii gender

dodane 02.06.2017 10:16

Jarosław Dudała LSN /ARPA Canada /ontla.on.ca

Parlament kanadyjskiego stanu Ontario przyjął ustawę, - która jak ostrzegają obrońcy rodziny – pozwoli na odbieranie dzieci rodzicom sprzeciwiającym się ideologii gender. Zablokuje ona także możliwość adopcji dzieci przez takie małżeństwa. Nowe prawo przyjęto wczoraj stosunkiem głosów 63 do 23.

Będą mogli odebrać dzieci rodzicom - przeciwnikom ideologii gender   abdallahh / CC 2.0 Gmach parlamentu stanu Ontario

Tzw. Ustawa 89 uznaje „tożsamość płciową” (gender identity) oraz jej wyrażanie (gender expression) za czynniki brane pod uwagę przy określaniu dobra dziecka. Ponadto z katalogu tych czynników skreślona została wiara, w jakiej dziecko jest wychowywane przez rodziców. W zamian za to pojawiło się tam określenie: „credo” (creed), ale odnoszone nie do rodziców, lecz do samego dziecka.

Stanowy minister ds. dzieci i rodziny Michael Coteau wyjaśniał, że kwestionowanie przez rodziców deklaracji nastoletniego dziecka, które określa się jako lesbijka, gej, biseksualista bądź transseksualista, jest jego zdaniem nadużyciem. W takiej sytuacji dziecko mogłoby być rodzicom odebrane.

-  Weszliśmy w erę totalitarnej władzy państwa, jakiej nie było w historii Kanady – podsumował to jeden z kanadyjskich obrońców rodziny.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| HOMOLOBBY, PROMOCJA HOMOSEKSUALIZMU

Przeczytaj komentarze | 7 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 MacBlacker 04.06.2017 19:57
Czerwony terror w akcji, ale to już jego ostatnie podrygi. Wkrótce pokolenie 68 przeminie i straci wpływy! A młodzi politycy i wybnorcy nie są tak ogłupieni,jak by się to tym lewackim zbrodniarzom wydawało.
Plusów: 2 Gość 02.06.2017 19:20
Niezalogowany użytkownik A kiedy świat słuchał Chrystusa?
Plusów: 23 Tobi 02.06.2017 15:09
Niezalogowany użytkownik Neomarksiści jak zawsze sięgają po metody totalitarne. Wynika to z ich rodowodu. Udają demokratów do czasu.
Plusów: 19 Gość 02.06.2017 13:04
Niezalogowany użytkownik Być może niedługo Kanadyjczycy zaczną emigrować do Polski.

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl