107,6 FM

Zburzono kościół, aby wybudować meczet

Zdaniem władz Algierii budynek jest w złym stanie technicznym i grozi zawaleniem.

Władze Algierii podjęły decyzję o zburzeniu kościoła katolickiego w miejscowości Sidi Moussa, 25 km od stolicy kraju. Ich zdaniem budynek jest w złym stanie technicznym i grozi zawaleniem.

Nie podjęto, niestety, decyzji o jego odnowieniu ani o wpisaniu go na listę dóbr narodowych.

Jednocześnie poinformowano, że na tym miejscu zostanie wybudowany meczet oraz szkoła koraniczna.

« 1 »
 • Gość
  18.06.2017 10:17
  Jeśli otworzymy się na islamskich imigrantów, za kilka, kilkanaście lat bedzie u nas to samo. Czy tego chcecie biskupi KK?
  doceń 19
 • Gość
  18.06.2017 16:31
  przypominam wojujacym katolikom,ze Polska nie tylko nie przyjela uchodzcow muzulmanskich ale nie przyjela rowniez uchodzcow chrzescjan wiec wasze protesty sa falszywe
 • Gość
  18.06.2017 16:58
  "Pisze to jednak dlatego, że coraz bardziej dostrzegam jak tania dzisiaj jest nienawiść. Jak łatwo wejść na drogę wykluczania, naznaczania, automatycznego poniżania, traktowania wszystkich muzułmanów, jak innych, gorszych, na pewno niebezpiecznych." http://blog.gosc.pl/BlazejKmieciak/2017/06/06/amisze-i-muzulmanie
  doceń 2
 • Gość
  19.06.2017 08:37
  Znowu ten pogubiony gość z godz.14:45 , 14:45 - bardzo mi cię szkoda, że tak się miotasz. Pomodlę się o twoje nawrócenie, bo bardzo błądzisz i cierpisz, co widać po agresji z jaką piszesz.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama