Odważna 9-latka przed kliniką aborcyjną

dodane 03.08.2017 14:40

MG /Life News/YT

"Nawet jeśli dokonasz aborcji, to nadal będziesz matką! Matką zamordowanego dziecka!"

21 lipca Briana i jej rodzina przyłączyła się do wydarzenia pro-life przed kliniką aborcyjną Women's Med Center w Indianapolis. Dziewczynka wzięła mikrofon i zaczęła mówić do wchodzących do placówki kobiet.

"Mam 9-lat i jestem głosem twojego dziecka. Nie zabijaj mnie. Ocal mnie. Pozwól mi żyć. Pozwól mi zobaczyć świat. Pozwól mi dorosnąć i chwalić Jezusa i Boga. To mówi twoje dziecko. Pozwól dziecku żyć. Nie pozwól, byś żałowała przez całe życie. Nawet jeśli dokonasz aborcji, to nadal będziesz matką! Matką zamordowanego dziecka".

Organizacja Hoosiers for Life opublikowała filmik, na którym jest całe przemówienie dziewczynki. 

Hoosiers For Life Viral Video of 9 year old saying, "Don't kill me!" outside an abortion clinic lobby window.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, DZIEWCZYNKA, MATKA, NIENARODZONE DZIECKO, PRO LIFE, PRZEMÓWIENIE

Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 Gość 06.08.2017 11:33
Niezalogowany użytkownik prawacka wizja edukacji seksualnej - czyli żenada.
Plusów: 1 Gość 05.08.2017 21:23
Niezalogowany użytkownik do wystąpień jest za mała, ale do edukacji seksualnej w szkole już odpowiednio duża? Lewacki bełkot
Plusów: 4 Gość 05.08.2017 16:00
Niezalogowany użytkownik To może zaproponuj żeby 9-latki wyręczały dorosłych w innych też rolach - np. sędziego w sądzie: odróżnia dobro od zła - rzekomo prawidłowo - i nie bawi się w usprawiedliwianie. Ja jednak myślę, że ewangelizacja należy do dorosłych a nie do dzieci. Znak czasów: wysługiwanie się dziećmi jak samemu jest się najwyraźniej niezbyt skutecznym.
Plusów: 2 Gość 04.08.2017 23:32
Niezalogowany użytkownik Odważna dziewczynka. Mam nadzieję że jej wystąpienie przyniesie błogosławione owoce. Dzieci w tym wieku są na tyle duże, że wiedzą, czym są dobro i zło, a jeszcze na tyle małe, że nie bawią się w usprawiedliwianie zła i naginanie prawdy.

wszystkie komentarze >