107,6 FM

O św. Ignacym i jezuitach

W parafii Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach w przyszłym tygodniu rozpoczną się cykliczne spotkania w oparciu o „Autobiografię” św. Ignacego Loyoli.

- Pragniemy w nich zaprezentować osobę i dzieło św. Ignacego Loyoli oraz Towarzystwa Jezusowego, a także ich aktualność i to, co mogą wnieść w nasze współczesne życie. Na pierwsze spotkanie zaprosiliśmy jezuitę, znawcę Ignacego Loyoli i duchowości ignacjańskiej, znanego rekolekcjonistę o. Krzysztofa Dyrka z domu rekolekcyjnego w Częstochowie - informuje o. Robert Więcek SJ, proboszcz parafii.

Spotkanie to odbędzie się 9 listopada o 19.00 w auli Matki Boskiej Kochawińskiej przy parafii. Temat: "Dla każdego coś osobistego … O prawdziwym naśladownictwie".

Na miejscu będzie można nabyć "Autobiografię", na bazie której prowadzone będą kolejne spotkania.

Tematy:

  • 14 grudnia – Bez rozeznawania nie ma wybierania
  • 8 marca – Jak kulą w kolano
  • 12 kwietnia – Od teorii do praktyki
  • 11 maja – Szukać i znajdować Boga we wszystkim i wszystko w Nim, czyli AMDG (Ad maiorem Dei gloriam).

Początek zawsze o 19.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama