Radio eM przyjacielem Fundacji Dom Nadziei

dodane 10.11.2017 22:00

Joanna Wyleżoł /Radio eM

„Dziennikarz, który daje nadzieję” - to kategoria, w której wyróżniono naszą redakcję.

Ks. Rafał Skitek, redaktor naczelny Radia eM, Katarzyna Podsiadło, dziennikarka Radia eM i Bogdan Peć, dyrektor Fundacji “Dom Nadziei” w Bytomiu   Ks. Rafał Skitek, redaktor naczelny Radia eM, Katarzyna Podsiadło, dziennikarka Radia eM i Bogdan Peć, dyrektor Fundacji “Dom Nadziei” w Bytomiu W Bytomiu odbyła się IV Gala Honorowych Dawców Nadziei. W trakcie uroczystości przyznano statuetki "Przyjaciela Fundacji" i wręczono wyróżniania. Jedno z nich trafiło do Radia eM.

Redakcje wyróżniono za wieloletnia współpracę: nagrania o ośrodku i działaniach fundacji, audycje i wywiady, a także patronaty medialne nad wydarzeniami organizowanymi przez bytomską Fundację “Dom Nadziei". W uzasadnieniu napisano: "za to, że pokazujecie światu prawdziwy obraz naszych wychowanków, ich trud i cierpienie, ale też radość i szczęście oraz że wspieracie nas dobrym słowem i jesteście obecni w ważnych dla nas momentach. Jesteście wspaniali!"

Podczas uroczystej gali nagrodzono także osoby, które wspierają fundację stale i regularnie. To: Franciszek Szweda, Gabriela i Józef Podkowa oraz Katolicka Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre". Przyznano też tytuł "Wolontariusza Roku", który przypadł Katarzynie Szołtysik -Kaczmarek, radnej miejskiej w  Bytomiu. Wyróżnienia dostali ponadto najbardziej zaangażowani wolontariusze. To: Dorota Formel, Kamil Romanek, Michał Krajewski, Aleksandra Gracz, Tadeusz Domżalski, Patrycja Rogula – Kopiec i  Bogusław Rasta Smyła.

 

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FUNDACJA DOM NADZIEI, DZIENNIKARZ, KTÓRY DAJE NADZIEJĘ, GALA HONOROWYCH DAWCÓW NADZIEI, PRZYJACIELA FUNDACJI, RADIO EM , WYRÓŻNIENIE