Mary Wagner aresztowana!

dodane 09.12.2017 09:43

Jarosław Dudała

Kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner została aresztowana we wczorajszą uroczystość Niepokalanego Poczęcia. - Wróciła do więzienia za wejście do kliniki aborcyjnej z różami i propozycją wsparcia dla matek i dzieci - napisała na Facebooku jej matka Jane Wagner.

Mary Wagner aresztowana!  

Za podobne próby ratowania nienarodzonych dzieci i pomocy ich matkom wbrew sądowym zakazom Mary przesiedziała już za kratami około 6 lat.

- Wkracza do ośrodków zabijania, ponieważ Chrystus jest tam w swoim najbardziej bezbronnym przebraniu, w niechcianym i bezbronnym dziecku. Ona niesie miłość zarówno matce, jak i dziecku, pragnąc wykupić obydwoje od śmierci, którą im niosą (fizyczną śmierć dziecka, jak i duchową śmierć matki). Działania Mary oparte są na miłości, najpierw do jej Ojca w niebie, a potem do maleństw i ich matek. Daje im róże nadziei i wolności w zamian za ich dzieci - napisała Jane Wagner, prosząc o modlitwę za jej córkę.

Koniecznie przeczytaj: Jak obrona Sokratesa

Oto zdjęcia z aresztowania:

 

 

 

 

 

 

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, MARY WAGNER

Przeczytaj komentarze | 44 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 MIchał 22.01.2018 12:26
Niezalogowany użytkownik znamienny napis na aucie policyjnym: "służyć i chronić" (to serve and protect). Chrońmy przed złem, nie przed dobrem!
Plusów: 5 Gość 18.12.2017 23:12
Niezalogowany użytkownik Augustyn nauczał, że tylko nieliczni będa zbawieni, co zostali do tego wybrani, oraz, że władza świecka powinna ścigać odstępców od wiary.
Plusów: 7 PaKo 11.12.2017 11:47
Niezalogowany użytkownik Na zdjęciu wleczona i skuta jak pospolity bandzior. Takie mamy czasy, że największymi "przestępcami" bywają osoby szlachetne, które nigdy żadnej osoby nie skrzywdziły.
Plusów: 11 Gość 10.12.2017 17:33
Niezalogowany użytkownik Uświadamia raczej że służba zdrowia u nich szwankuje bo powinni ją objąć w tym więzieniu także pomocą psychiatryczną.

wszystkie komentarze >