107,6 FM

Podejrzany pojazd w pobliżu pałacu Buckingham

"Podejrzany pojazd" pozostawiony w pobliżu pałacu Buckingham zwrócił uwagę brytyjskiej policji - w czwartek późnym wieczorem zamknięto dla ruchu okoliczne ulice - podał Reuters.

"Oficerowie dokonujący rutynowego patrolu zgłosili podejrzany pojazd zaparkowany przy Hyde Park Corner" - powiedział rzecznik londyńskiej policji. "Funkcjonariusze nadal przebywają w miejscu zdarzenia; obecnie zamykane są okoliczne ulice".

Królowa Elżbieta nie przebywa w Pałacu Buckingham. W czwartek opuściła Londyn i udała się do swej posiadłości Sandringham we wschodniej Anglii gdzie spędzi Święta Bożego Narodzenia.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama