107,6 FM

Strzały na autostradzie A4?

Małopolska policja szuka agresywnego kierowcy.

Jak informuje małopolska policja, do zdarzenia doszło w czwartek 4 stycznia po godz. 16 na 426. kilometrze autostrady A4 w kierunku Tarnowa - ok. 400 m za węzłem Wielickim.

Kierowca czarnego kombi marki VW Passat jechał lewym pasem i światłami drogowymi sygnalizował kierowcy forda transita, aby zjechał na prawy pas ruchu. Gdy kierowca forda zmienił pas, passat zrównał się z nim. W tym momencie szyba w fordzie po stronie kierowcy została rozbita. W samochodzie podróżowało również dwóch pasażerów. Nikt nie doznał obrażeń.

"Na miejscu przeszukiwano jezdnię w celu ujawnienia ewentualnych śladów, pocisków. Trwają czynności śledcze w tej sprawie, związane ze spowodowanym zagrożeniem dla życia i zdrowia uczestników ruchu" - informuje na swoim facebookowym profilu małopolska policja.

"Apelujemy do świadków, którzy widzieli w tym czasie na obwodnicy agresywnie jeżdżącego kierowcę czarnego VW Passata kombi, o zgłaszanie się do najbliższej jednostki Policji lub telefon na numer 997 lub 12 615 29 17. Sprawę prowadzi komisariat 6 w Krakowie" - czytamy w komunikacie.

Pod wpisem na portalu społecznościowym komentujący sprawę internauci zwracają uwagę m.in., że agresja na drodze - zwłaszcza na krakowskim odcinku A4 - to codzienność.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama