Mark Wahlberg włącza się do walki

dodane 14.01.2018 08:52

PAP |

Jeden z gwiazdorów Hollywood Mark Wahlberg postanowił przekazać swoją gażę za ponowny udział w w filmie "Wszystkie pieniądze świata" w wysokości 1,5 mln dolarów organizacji walczącej z molestowaniem seksualnym w przemyśle filmowym.

Mark Wahlberg włącza się do walki   Kathy Reesey Mark Wahlberg

Jak poinformowały media, Wahlberg otrzymał honorarium w takiej wysokości za udział w ponownym nakręceniu niektórych scen gotowego już filmu po usunięciu z nich Kevina Spacey'a oskarżonego o molestowanie seksualne.

Rolę Spacey'a w filmie, który był jednym z głównych zwycięzców niedawnej uroczystości rozdania Złotych Globów, otrzymał Christopher Plummer.

Jak poinformował agent aktora, Wahlberg postanowił przekazać swoją dodatkową gażę organizacji "Dość tego" (Time's Up) walczącej z przejawami molestowania na tle seksualnym w przemyśle filmowym i mediach oraz udzielającej pomocy prawnej ofiarom takich czynów.

Organizacja powstała na początku stycznia po tym jak na jaw wyszły liczne przypadki molestowania seksualnego w Hollywood. Oskarżenia wysunięto m. in. przeciwko jednemu z najbardziej wpływowych producentów w Hollywood Harvey'owi Weinsteinowi i właśnie Kevinowi Spacey'owi.

Walka z przemocą na tle seksualnym szybko zaczęła zataczać coraz szersze kręgi. Do kampanii z hasztagiem #MeToo (Ja też) włączyły się w mediach społecznościowych setki pokrzywdzonych kobiet i mężczyzn, którzy relacjonowali swoje doświadczenia.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FILM, MOLESTOWANIE, PAP, USA

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Gość 15.01.2018 10:37
Niezalogowany użytkownik PÓŁTORA MILIONA za ponowny udział? Za dokręcenie paru scen?....
Plusów: 2 Gość 14.01.2018 17:11
Niezalogowany użytkownik Kobieto masz regularną obsesję na punkcie seksualności. Zastanów się nad sobą. Prymitywizm i wulgarność twoich postów żenuje. Język kloaki to masz ty. prezentujesz zwykłe knajactwo odziane w piórka rzekomej wielkiej wiary.
Plusów: 1 Megi 14.01.2018 10:17
Niezalogowany użytkownik Mój Boże jacy oni wszyscy biedni...sic!!!...Hollywood znane od lat z perwersji i obsceniczności ....opery mydlane, wielotysięczne tasiemce, gdzie ojciec z synową a synowa z bratem, kierowcą, lokajem i ogrodnikiem,który stał się dla niej hydraulikiem takimi przez lata fekaliami z USA kinematografii ludzie na całym świecie się zachwycają i zastanawiają kto z kim i dlaczego tak, a nie inaczej współżyje......skandal za skandalem zdemoralizowanych i demoralizujących na ekranach tv i kin aktorek , aktorzynów i celebrytów.....Hollywood największy światowy skandalista, promujący homo-lesby-gender....dzisiaj broni.Hollywoodzkiej kloaki.... wszyscy molestowani wiedzą i bardzo dobrze wiedzieli w co się pakują i na co się decydują....a dzisiaj larum o co???, że się na to molestowanie biedny człowieku zgadzałeś/łaś.....swoją drogą,to GN nie ma ciekawszych tematów na świecie, niż propaganda walki w Hollywood o co???...o utacone dziewictwo???....

wszystkie komentarze >