107,6 FM

Wiadukt w centrum Rybnika będzie zamknięty

Uwaga kierowcy! W piątek [26.01.18] o 1.00 w nocy drogowcy zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Chwałowickiej w Rybniku.

Wiadukt w centrum Rybnika będzie zamknięty   Zamknięcie wiaduktu w Rybniku Mateusz Kornas /Radio eM PKP PLK rozpoczyna remont samego wiaduktu, który nie był modernizowany od lat. Dla kierowców oznacza to utrudnienia. Wjazd do miasta od ul. Chwałowickiej będzie niemożliwy aż do sierpnia, bo tak długo potrwają prace.

Główne objazdy do i z centrum Rybnika prowadzą ulicami: Wodzisławską i Żorską. Mówi Agnieszka Skupień z Urzędu Miasta w Rybniku:

Jak podaje Urząd Miasta w Rybniku na czas zamknięcia obowiązywać będą następujące objazdy:

Objazd Centrum:
rondo Kamyczek, ulica Chwałowicką (DW 929), ulicą Świerklańską (DW 929), ulicą Prostą (DW 929), do ulicy Żorskiej (DW 935),

Objazd Wodzisław Śląski, Racibórz:
rondo Kamyczek, ulicą Chwałowicką (DW 929), ulicą 1 Maja (DW 929), ulicą Śląską, do ulicy Wodzisławskiej (DK 78),

Objazd Świerklany, dz. Chwałowice:
rondo Chwałowickie, ul. Obwiednia Południowa, rondo Północno – Irlandzkie, ul. Wodzisławską (DK 78), ul. Śląską, do ul. 1 Maja (DW 929),

Objazd Żory, Katowice (dla poj. do 3,5t):
rondo Chwałowickie, ul. 3 Maja, ul. Piłsudskiego, ul. Kościuszki, Powstańców Śl., rondo Powstańców Śląskich,

Objazd Żory, Katowice (dla poj. powyżej 3,5t):
rondo Chwałowickie, ul. Obwiednia Południowa przez rondo Północno–Irlandzkie, rondo Lievin, ul. Raciborską (DW 935), do ulicy Kotucza (DW 935, DK 78).

Dodatkowo na czas remontu wiaduktu, na ulicy Parkowej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy z wjazdem od ulicy Chwałowickiej na wysokości Parku Kozie Góry.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama