107,6 FM

Teraz czas na igrzyska

- Nasi skoczkowie są w świetnej formie. Teraz czas na igrzyska - powiedział prezydent Andrzej Duda po konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Andrzej Duda był wśród kibiców na Wielkiej Krokwi w czasie dzisiejszego konkursu indywidualnego w ramach Pucharu Świata w Zakopanem.

- Nie zawsze wszystko nam wychodzi tak, jakbyśmy chcieli. Wierzę w to, że nasi skoczkowie bardzo dobrze sobie poradzą na zbliżających się igrzyskach, które są przed nami. Polska reprezentacja w skokach narciarskich jest przecież w świetnej formie - powiedział w krótkiej rozmowie z dziennikarzami prezydent Andrzej Duda.

Wśród kibiców był także metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz. - Zawsze wybieram się do Zakopanego w dniach, w których odbywa się konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Panuje wyjątkowa atmosfera wśród publiczności, a to, że nie zawsze udaje się wygrywać polskim orłom, to już sprawa drugorzędna - mówił kard. Nycz.

Pod Wielką Krokwią wśród kibiców był również biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej Rafał Markowski.

W konkursie indywidualnym Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem Stefan Hula z polskich zawodników uzyskał najlepszy wynik - był czwarty. Osiągnął w ten sposób najlepszy wynik w karierze.

Wygrał Słoweniec Anze Semenic. Nasz lider Kamil Stoch nie przeszedł do drugiej serii, ostatecznie zajął 38. miejsce.

Przeczytaj także:

Doping prezydenta

Kamil Stoch: Zapomniałem schować podwozia

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama