Studio plenerowe Radia eM przed Galerią Katowicką

dodane 13.02.2018 13:30

Joanna Wyleżoł

Dziś od 13.00 nadajemy z namiotu... i to dosłownie. Radio eM wyszło w teren! Jesteśmy w Katowicach. Znajdziecie nas Państwo między wejściem głównym na Dworzec PKP, a Galerią Katowicką.

Studio plenerowe Radia eM   Patrycja Kozieł/ Radio eM Studio plenerowe Radia eM Do godziny 16.00 można na żywo zobaczyć jak wygląda praca w radio, a okazja do tego wyśmienita – dziś Światowy Dzień Radia. Ponadto mamy ostatki i dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich słuchaczy słodki poczęstunek. W studiu plenerowym będziemy rozmawiać o walce postu z karnawałem. Naszym gościem będzie dr Grzegorz Odoj, etnolog z Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji na Uniwersytecie Śląskim. Zapytam go też o popularnego śledzika – skąd się wziął i jak długa jest jego tradycja. Poza tym rzecz najważniejsza – pozdrowienia na 107,6 fm. Każdy kto nas odwiedzi będzie mógł osobiście, do mikrofony Radia eM pozdrowić: mamę, tatę, siostrę, brata, ciocię, wujka, babcię, dziadka, kolegę, koleżankę, dziewczynę, chłopaka...  kogo tylko będziecie Państwo chcieli. To wszystko dziś do godz. 16.00 sprzed Galerii Katowickiej. Pamiętajcie to - „Ostatki z Radiem eM”. 

Radio eM nadaje dziś w plenerze   Patrycja Kozieł/ Radio eM Radio eM nadaje dziś w plenerze Radiowe krówki dla osłody   Patrycja Kozieł/ Radio eM Radiowe krówki dla osłody

«« | « | 1 | » | »»