107,6 FM

Miejski parking to nie miejsce dla przyczepy

Zabierają miejsca parkingowe, a czasami po prostu stwarzają zagrożenie - to przyczepy z tablicami reklamowymi. Tych sporo jest w Tarnowskich Górach.

Miejski parking to nie miejsce dla przyczepy   Duże reklamy na przyczepach samochodowych - to problem z którym zmagają się Tarnowskie Góry Agata Nurek /Radio eM Miasto postanowiło coś z tym zrobić.  Będzie dodatkowe oznakowanie informujące w jaki sposób można postawić samochód. -Takie działanie ma uporządkować parkowanie i spowodować, że przyczepy z reklamami znikną - mówi Dariusz Jarząbek, z Urzędu Miasta w Tarnowskich Górach:

Teraz to się zmieni. Znaki parkingowe zostaną uzupełnione o tabliczki określające w jaki sposób można postawić pojazd. - Problem zgłaszali sami mieszkańcy - zaznacza Lucyna Nowicka z Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów:

Na początek dodatkowe tabliczki pojawią się tam gdzie przyczepy reklamowe stoją pojawiają się najczęściej. Wszystkie znaki zostaną wprowadzone do końca kwietnia. Czy pomysł się sprawdzi - na to będziemy musieli jeszcze poczekać.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama