107,6 FM

Dzień Kobiet

Kwiaty, czekoladki i ciekawe prezenty - tym obsypywane są dziś wszystkie panie.

Dzień Kobiet   Chatka kobiet warsztaty dla pań na UMCS Agnieszka Gieroba /Foto Gość Kiedyś goździki, dziś róże i tulipany. Tym obsypywane są wszystkie panie. 8 marca to Dzień Kobiet! Z tej okazji panie przyjmują też życzenia, w których bardzo często pojawia się "spełnienia marzeń". A jakie płeć piękna ma marzenia? To Radio eM sprawdziło w Katowicach:

 

O marzeniach kobiet warto pamiętać kupując dziś prezent. Ten praktyczny niekoniecznie musi być trafione - ostrzega psycholog! W Dniu Kobiet nie jeden mężczyzna głowi się nad tym co kupić, co zrobić i co podarować? My spieszy z podpowiedzią. W takim dniu jak dziś najlepsze są kobiece upominki. Ale ile kobiet tyle marzeń, dlatego warto by panie same naprowadzały panów - mówi Katarzyna Ślebarska psycholog z UŚ.

W Polsce Dzień Kobiet przez lata obchodzony był z pompą. W PRL najpopularniejsze wśród podarunków dla Pań były kwiaty, szczególnie goździki i tulipany. Przez lata tradycja ta nie umarła, ewoluowały jednak prezenty. Do kwiatów doszły czekoladki czy biżuteria.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama