Alfie Evans wciąż walczy o życie

dodane 24.04.2018 17:20

MG/thesun.co.uk

Dwulatek oddycha od prawie 19 godzin.

Alfie Evans wciąż walczy o życie   Facebook Alfie Evans

Jego sprawa miała zostać ponownie rozpatrzona dziś po południu przez Sędziego Sądu Najwyższego w Manchesterze. Rodzice pragną zabrać syna do Włoch na leczenie. 

Paul Diamond, który reprezentuje rodziców, miał przede wszystkim zwrócić uwagę na to, że dla Alfiego pobyt w szpitalu Alder Hey nie jest dobry. Dziecko powinno zostać przetransportowany do Włoch z użyciem powietrznego ambulansu, który już jest w gotowości i tylko czeka na wystartowanie.

Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem lekarze odłączyli chłopca od aparatury podtrzymującej życie. Myśleli, że dziecko umrze. Chłopczyk ku ich zaskoczeniu zaczął oddychać samodzielnie. Jego mama napisała: "Dostaje tlen i wodę. Udowadnia, że lekarze są w błędzie". Prosi także o modlitwę. 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ALFIE EVANS

Przeczytaj komentarze | 9 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Daniel 28.04.2018 10:04
Niezalogowany użytkownik Według mnie inne państwa nie powinni na to pozwolić Księżna się cieszy narodzinami dziecka a tu pozwala na eutanazję dziadostwo jak nic pokazali co są warci
Plusów: 1 mały 26.04.2018 21:36
Niezalogowany użytkownik Jeżeli będzie wytrwała mocna, konsekwentna modlitwa, to chłopiec przeżyje i wróci do normalności, trzeba się zaprzeć samego siebie aby doświadczyć cudu, Ja jestem zmartwychwstanie i życie mówi Jezus choćby i kto umarł a wierzy, żył będzie......dowód.......Łazarz. Nie bójcie się tych co zabijają ciało ale bowiem ducha zabić nie mogą.
Plusów: 3 MB 25.04.2018 20:56
Niezalogowany użytkownik To są bestie a nie ludzie. Bez mała od trzech dni dziecko walczy o każdy oddech - a oni .........! Szatan założył biały kitel i togę.
Plusów: 5 Anka 24.04.2018 22:16
Niezalogowany użytkownik Dziecko ma wolę życia ! Ciekawe jakby to było dziecko jednego z tych sędziów 😠😠

wszystkie komentarze >