107,6 FM

Miłość, wychowanie, spotkania

Diecezjalne duszpasterstwo rodzin zaprasza małżeństwa i rodziców na warsztaty i rekolekcje.

„Jak z miłością i mądrością wychować dzieci?” - to temat warsztatów, które odbędą się w dwóch miejscach: 19 maja w Lisowicach w Lokalnym Centrum Społeczno-Kulturalnym i 26 maja w Gliwicach w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II. Prowadzą: Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie, małżeństwo z 22-letnim stażem, rodzice dwóch synów, doradcy życia rodzinnego.

Podczas wakacji razem z ks. Michałem Zurzyckim, obecnie doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, specjalizującym się w duszpasterstwie rodzin, i psycholog Bernadetą Szymik-Kozaczko, prowadzić będą rekolekcje dla małżeństw i rodzin z elementami warsztatów pt. "Zbudujemy dom na Skale". Odbędą się one w Piwnicznej od 25 lipca do 3 sierpnia. Więcej informacji o tych wydarzeniach i zgłoszenia: dorodzin.pl.

W planach są także weekendowe „Spotkania Małżeńskie" od 21 do 23 września w Zabrzu–Biskupicach. Ich celem jest pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się małżonków oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku.

Spotkania prowadzą małżeństwa i kapłan. Zgłoszenia: Iwona i Krzysztof Łukasikowie, tel. 728 986 516, e-mail: lukasikowie@spotkaniamalzenskie.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama