107,6 FM

Mary Wagner wyszła z więzienia

Kanadyjska działaczka pro-life skończyła odbywać karę pozbawienia wolności, na jaką została skazana za swoją działalność na rzecz ochrony życia dzieci poczętych. O fakcie opuszczeniu zakładu karnego przez Mary poinformowała jej matka.

"Mary zadzwoniła podekscytowana i radosna z samochodu kolegi. Zobaczyła niebo i powiedziała, że 7 gęsi przeleciało nad nią, kiedy rozmawiałyśmy przez telefon, a ona zobaczy swego Ukochanego (Jezusa) podczas Mszy św. Powiedziała, że była smutna, bo zostawiła w więzieniu Vanier parę kobiet, które modliły się z nią, ale ona będzie modlić się za nie teraz na zewnątrz" - napisała mama Mary Wagner.

Mary Wagner trafiła za kratki 12 lipca. Sąd skazał ją za 7,5 miesiąca więzienia za „wyrządzenie szkody i złamanie wyroku zawieszenia”. Kanadyjka została aresztowana, gdy pojawiła się w jednej z klinik aborcyjnych w Ontario z czerwonymi różami i ulotkami pro-life. Próbowała namawiać kobiety w tej klinice, by wybrały życie dla swoich nienarodzonych dzieci. Na poczet kary dla działaczki pro-life zaliczono dni, które spędziła wcześniej w areszcie.

Mary Wagner stawała przed sądem już kilkukrotnie. Za każdym razem uznawano ją winną. Za próby ratowania nienarodzonych dzieci i pomocy ich matkom wbrew sądowym zakazom kanadyjska działaczka pro-life przesiedziała już za kratami około 6 lat.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • fefef
  10.09.2018 17:00
  To jest chore.... przestępstwem na tym świecie jest przekonać kobietę żeby się zastanowiła zanim zabije zaraz swoje dziecko. Przestępstwem a wręcz zbrodnią tak na prawdę jest mordowanie dzieci. Ale jakoś nikt nie zwraca na to uwagi. Nie chcesz mieć dziecka to nie uprawiaj seksu - proste..
  doceń 18
 • Alexy Neudorf
  10.09.2018 18:12
  Kreowanie się publicznie z wielką pompą na męczennika przysporzy parę fanów ale nie służy w ogóle tej dobrej sprawie. Świętym męczennikiem nie zostaje się dzięki ubliżaniu tym którzy stoją niekiedy przed beznadziejną życiową sytuacją. Ale świętym jest ten który pomaga tej dziewczynie albo kobiecie i stara się o jakąś pomoc, materialną może udostępnienie pokoju, w załatwieniu jakieś zapomogi itd.. Bez miłości i zrozumienia dla innego te wszystkie medialne akcje są wręcz szkodliwe dla tej sprawy. Ile to ciąż uratowała Mary Wagner? żadnej dlatego więcej zrobiła matka która przez swoją miłość pomogła córce donieść ciąże i potem być zawsze pomocną. Akcjonizm jest dla prymitywnych ludzi. Ale o tej matce nikt nie napisze w Gościu Niedzielnym choć tych jest wiele.
 • czloax
  10.09.2018 19:07
  Ktoś jest przeciwny Prawu Boga i rządzi.
  doceń 0
 • Kuba
  11.09.2018 10:22
  Wielki podziw i szacunek dla Mary. Oby Bóg dla jej ofiary dał łaskę nawrócenia Kanadzie. Mary dosłownie wypełnia nakaz Ewangelii, aby wyrzec się swojego życia dla Jezusa. Oby doszła do jak największej świętości!
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama