107,6 FM

Problem z kanapkami.

Kto pamięta niezjedzone szkolne kanapki? Łapka w górę!


Problem z kanapkami.   Kanapki Henryk Przondziono   Może więc warto spróbować zrobić kanapkę tak, by dziecko chciało je np. na szkolnej wycieczce wyciągnąć z chlebaka?

I z tak zrobionymi pysznymi kanapkami zapraszamy na wycieczkę np. w okolice Żarek? Najpierw do Leśniowa do Sanktuarium Rodzinnych Błogosławieństw:

Później wracamy do Żarek i odwiedzamy spółdzielnię Socjalną:

A potem kampus Eureka

Czy taka wycieczka to sposób na budowanie dojrzałego dziecka?

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy