107,6 FM

Wśród poszkodowanych są dzieci

W wyniku pożaru, jaki wybuchł w budynku wielorodzinnym przy ul. Pileckiego w Lęborku, ewakuowano 25 osób. Kilkanaścioro z nich, w tym dzieci, wymagało pomocy medycznej.

Jak poinformowały w poniedziałek PAP służby lęborskiej straży pożarnej, zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Pileckiego w Lęborku wpłynęło około godziny 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Z informacji przekazanych przez służby wynika, że ewakuowanych zostało 25 osób, w tym kilkanaście jest poszkodowanych, a "wśród nich są dzieci". Poszkodowani wymagali pomocy medycznej i "wstępnie transportowani byli do szpitala w Lęborku".

Pożar wybuchł w piwnicy budynku i szybko objął klatkę schodową. W kilkugodzinnej akcji gaszenia ognia, która już została zakończona, wzięło udział osiem zastępów straży pożarnej.

O zdarzeniu poinformowało też radio RMF FM.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama