107,6 FM

14. 01. 2018 - Być uchodźcą z Aleppo/W Ghanie z dziećmi ulicy

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Uchodźcy i Migranta. Dlatego w magazynie misyjnym brat Giorgio z Aleppo opowie o swojej sytuacji. Paula Łuszczek zabierze nas do Ghany, gdzie pracowała z dziećmi ulicy. Zapraszają Dominika Szczawińska i Agnieszka Skrzypczyk.

14. 01. 2018 - Być uchodźcą z Aleppo/W Ghanie z dziećmi ulicy   Zburzone przez bombardowania Aleppo Aleppo Media Center Co na temat uchodźców i migrantów pisze papież Franciszek? Zajrzymy do jego przesłania.

Brat Giorgio, franciszkanin pochodzący z Aleppo, w Dniu Migranta i Uchodźcy mówi o sytuacji, w jakiej znajduje się on sam i jego rodacy z Syrii.

14. 01. 2018 - Być uchodźcą z Aleppo/W Ghanie z dziećmi ulicy   23.09.2015 Lesbos ( Lesvos ) / Grecja Imigranci i Uchodzcy na Lesbos Skala Sykaminia - plaza Fot. Jakub Szymczuk /FOTO GOSC Jakub Szymczuk

Wracamy też do rozmowy z o. Jose Maniparambilem z Kerali w Indiach. Jezuita powie o swoim wezwaniu do ewangelizacji. Przedstawi też sytuację powołań w swoim kraju.

Wolontariuszka Paula Łuszczek zabierze nas do Ghany, gdzie pracowała z dziećmi ulicy.

14. 01. 2018 - Być uchodźcą z Aleppo/W Ghanie z dziećmi ulicy   Wrocław, 22.07.2016. dni w diecezjach ŚDM, zespół muzyczny z Ghany, kościół pw. św. Krzyża Agata Combik /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Programy