107,6 FM

Kąt dla COP

Mieszkańcy Katowic mogą wynająć domy, apartamenty czy mieszkania uczestnikom szczytu klimatycznego ONZ, który odbędzie się między 3 a 14 grudnia w stolicy Górnego Śląska.

Taką ofertę może zgłosić każdy, kto chciałby odpłatnie przyjąć pod swój dach delegatów, wolontariuszy czy członków obsługi, którzy przybędą do Katowic na COP24. Z myślą o nich przygotowano system rezerwacji miejsc noclegowych w Katowicach. Jego operatorem jest firma Mazurkas Travel, oficjalny partner organizatorów COP24 ds. zakwaterowania.

Według wstępnych szacunków Szczyt Klimatyczny ONZ zgromadzi co najmniej 25 tys. uczestników z blisko 200 krajów świata. W tym czasie do Katowic może przybyć nawet 40 tys. osób. Dla uczestników tego wydarzenia zostanie zorganizowany specjalny system transportu.

Każdy, kto chciałby zaoferować odpłatnie wynajem mieszkania, apartamentu czy domu w Katowicach na czas trwania konferencji oraz w dniach ją poprzedzających (od 25 listopada do 15 grudnia), może wysłać swoją ofertę pocztą elektroniczną pod adres kwatery@cop24accommodation.pl. Operator systemu skontaktuje się z każdym z oferentów, by ustalić zasady i warunki wynajmu.

Szczyt Klimatyczny (COP24) odbędzie się w Katowicach od 3 do 14 grudnia 2018 roku. Uczestnicy wydarzenia, a wśród nich reprezentanci rządów i dyplomacji, przedstawiciele organizacji pozarządowych i naukowcy, aktywiści czy przedstawiciele przedsiębiorców, będą obradować w celu wyznaczenia najważniejszych kierunków ochrony klimatu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama