107,6 FM

Wyniki w naszych miastach

Gdzie wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej turze, a gdzie potrzebna będzie druga? Podajemy wstępne rezultaty.

Ze wstępnych danych wynika, że Prawo i Sprawiedliwość zwyciężyło w wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego, a dalej uplasowała się Koalicja Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Wśród włodarzy miast już w pierwszej turze rozstrzygnęły się wybory m.in. w Gliwicach (Zygmunt Frankiewicz), Kaletach (Klaudiusz Kandzia), Lublińcu (Edward Maniura), Tarnowskich Górach (Arkadiusz Czech) czy Toszku (Grzegorz Kupczyk).

Druga tura potrzebna będzie za to m.in. w Bytomiu (Mariusz Wołosz i Damian Bartyla), Miasteczku Śląskim (Krzysztof Nowak i Michał Skrzydło) oraz Zabrzu (Małgorzata Mańka-Szulik i Agnieszka Rupniewska).

Jeszcze nie wszystkie rezultaty zostały podane przez PKW na oficjalnej stronie wyborów. Choć szczątkowe dane mogą być już znane, na ostateczne rozstrzygnięcie przyjdzie nam zapewne poczekać do opublikowania pełnych wyników.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama