107,6 FM

Jesienno-zimowe koncerty na Brynowie, Katowice, 3 listopada

W sobotę 3 listopada 2018 r., podczas "Mszy św. przy świecach" o 18.00 i koncertu zaduszkowego o 19.00, będzie można usłyszeć chóralną i organową muzykę refleksyjną. To muzyka nawiązująca do uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, ale przede wszystkim do nadziei Zmartwychwstania.

Będzie to kolejne wydarzenie w ramach jesienno-zimowych koncertów w kościele Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach-Brynowie (ul. Nasypowa, przy pętli tramwajów nr 6 i 16).

Wystąpią: prof. Władysław Szymański (organy solo), Chór katedralny im. ks. Alfreda Hoffmana z Siedlec, Izabela Kiryluk – sopran, ks. Michał Szulik – dyrygent, Małgorzata Trzaskalik-Wyrwa – akompaniament organowy.

Więcej: tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama