107,6 FM

Kolejne ofiary niepogody we Włoszech

Trzy osoby zginęły w czwartek we Włoszech w rezultacie nowej fali niepogody, a czwarta zmarła z powodu odniesionych ran. Tym samym liczba ofiar złych warunków atmosferycznych od początku tygodnia wzrosła do 16.

Po środowej przerwie nad prawie całe terytorium Włoch powróciły gwałtowne ulewy i burze oraz wichury.

W Lilianes w Dolinie Aosty na północy dwie osoby zginęły w samochodzie na drodze regionalnej, gdy olbrzymi kasztanowiec upadł na auto, prawie całkowicie je miażdżąc.

81-letni mężczyzna zginął w regionie Trydent-Górna Adyga, reperując dach domu zniszczony w czasie wichury. W szpitalu w Bolzano zmarł kierowca, który został ciężko ranny, gdy jego auto dachowało po uderzeniu w konary powalonych na drogę drzew.

W wielu włoskich regionach Obrona Cywilna ponownie wprowadziła alert pogodowy, który ma potrwać co najmniej do piątku-soboty. Utrzymuje się też zagrożenie powodziowe.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama