107,6 FM

Graj o tor i... darmowy bilet

Żeby podróż pociągiem się nie dłużyła, Koleje Śląskie proponują grę do pobrania na telefon. Na najlepszych graczy czekają vouchery na zakup biletów.

W tej grze uczestnik wciela się w pracownika drużyny pokładowej, omija przeszkody na torach, "łapie" tych, którzy podróżują bez biletów. Do wyboru jest aż 12 różnych tras, wybrać można sobie także rodzaj taboru.

Punkty zdobywa się za przybycie na czas do stacji końcowej. Dodatkowy bonus można uzyskać za łapanie gapowiczów. Początkujących graczy przeprowadzi przez grę odpowiedni samouczek. Gra "Wolny tor" już teraz jest bezpłatnie dostępna w sklepie Google Play.

- To nasza kolejna propozycja mobilnego kanału sprzedaży - mówi Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy Kolei Śląskich. Dla przypomnienia - bilety Kolei Śląskich są dostępne również w aplikacji SkyCash oraz za pośrednictwem systemu e-KŚ i e-Podróżnik.

Na najlepszych graczy pod koniec miesiąca czekają nagrody. Za zdobycie pierwszego miejsca jest to kupon o wartości 20 zł, do wykorzystania na zakup biletów w aplikacji. W przypadku pozostałych laureatów z pierwszej dziesiątki będzie to kwota 10 zł.

Konkurs prowadzony jest zawsze w cyklu miesięcznym, a punkty uzyskane podczas pojedynczych gier sumują się, dając łączny wynik w rankingu. Po wybiciu północy ostatniego dnia w miesiącu najlepsi gracze otrzymają kod promocyjny, ranking jest zerowany i rozgrywka zaczyna się od nowa.

Zdobyty bonus można spożytkować na zakup dowolnego biletu Kolei Śląskich dostępnego w aplikacji mobilnej, wyjątkiem są jedynie pociągi Ornak na odcinku Żywiec-Zakopane oraz odcinek przygraniczny Chałupki-Bohumin.

Ważne, by otrzymany kod wykorzystać w ciągu 7 dni od wygenerowania. Trzeba również pamiętać, że niemożliwe jest obniżenie ceny biletu za pomocą vouchera do zera. Zawsze musi pozostać przynajmniej minimalna kwota zapłaty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama