107,6 FM

Siemianowiczanin wystartuje w wyścigu na Antarktydzie

Na co dzień wykłada na katowickim AWF, za kilka dni będzie pływał po wodach Antarktydy.

Siemianowiczanin wystartuje w wyścigu na Antarktydzie   Leszek Naziemiec wystartuje w pływackim wyścigu na Antarktydzie Mateusz Kornas /Radio eM Leszek Naziemiec - jako jedyny Polak - wystartuje w wyścigu pływackim na kilometr na Oceanie Południowym. Siemianowiczanin jest po ostatnim treningu w chłodni. W wannie ze słoną wodą, której temperatura oscyluje wokół zera stopni, próbuje wytrzymać nieco 20 minut.

Siemianowiczanin wystartuje w wyścigu na Antarktydzie   Trening w wannie ze słoną wodą, której temperatura oscyluje wokół zera stopni Mateusz Kornas /Radio eM Leszek Naziemiec wystartuje w pływackim wyścigu na Antarktydzie. On i kilkunastu innych śmiałków będą mieli do pokonania dystans jednego kilometra. Przed dzikimi zwierzętami, zwłaszcza lampartami wodnymi, jego i kilkunastu innych śmiałków chronić mają koledzy z pokładu. Pływak jednak o zagrożeniu myśli, a o temperaturze wody mówi:

Dodajmy, że Leszek Naziemiec pływał już m.in. po wodach Arktyki. Na Antarktykę wyruszył 14 listopada. Więcej o jego starcie i przygotowaniach powiemy w "strefie sportu" w eMisji Specjalnej dziś [16.11.18] po 16.30.

Siemianowiczanin wystartuje w wyścigu na Antarktydzie   Siemianowiczanin będzie pływał po wodach Antarktydy Mateusz Kornas /Radio eM

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama