107,6 FM

Marznące opady na północnym wschodzie Polski

IMGW ostrzega przed marznącymi opadami, które mogą wystąpić w niedzielę rano na północnym wschodzie Polski.

Ostrzeżenia 1 stopnia obowiązują w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim. Na tych obszarach prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów marznącej mżawki, powodujących gołoledź.

Ostrzeżenia pierwszego stopnia oznaczają, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

Gołoledź i trudne warunki na drogach przyczyniły się w sobotę do karambolu kilkunastu aut na trasie S 51 między Olsztynem a Olsztynkiem na wysokości miejscowości Miodówko. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Policja ostrzega, że z powodu marznących opadów deszczu, na drogach jest bardzo ślisko.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama