107,6 FM

Platforma przejmuje Nowoczesną

Do klubu Platformy Obywatelskiej - Koalicji Obywatelskiej dołączy 8 posłów Nowoczesnej; oprócz Kamili-Gasiuk-Pihowicz, Marka Sowy, Michała Jarosa, Piotra Misiły, Piotra Kobylińskiego, Kornelii Wróblewskiej, także Elżbieta Stępień i Krzysztof Truskolaski.

Klub Parlamentarny PO zmienił w środę po południu nazwę na "Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska.

Rzecznik PO Jan Grabiec powiedział PAP po zakończeniu obrad klubu, że deklaracje członkowskie złożyło w środę siedmiu posłów Nowoczesnej. Ósmy poseł - Krzysztof Truskolaski ma formalnie dołączyć po powrocie za zagranicy, gdzie obecnie przebywa.

Po przyłączeniu się 8 posłów Nowoczesnej do nowego klubu - klub Nowoczesnej przestaje istnieć, gdyż nie będzie miał wymaganej regulaminowo liczby 15 posłów. 

« 1 »
 • ZDRAJCY, KAŁUŻE i ...
  05.12.2018 19:07
  To ja na was głosowałem , aby nowocześnie i postępowo było a wy zdrajcy, sprzedawczyki jedne za samo ocalenie życia do bogobojnej Platformy przeszliście, co to jak trza było to w Watykanie klękała, do ślub kościelnego przed wyborami w 2005 r. Tuska posłała i mieszkanko onemu do sesji zdjęciowej pobożnie udekorowała, na rekolekcje do Krakowa zasuwała i do dziś w politycznym skarbczyku wsparcie niektórych klechów zachowała.
 • gosc
  05.12.2018 22:20
  A o partii Rydzyka nic nie piszecie? Tak selektywnie?
  doceń 2
 • wujek_Olek
  05.12.2018 23:19
  POstępowi i .Nowocześni Razem! "Marchons, marchons! Qu’un sang impur abreuve nos sillons!" Teraz! będzie przelewana "nieczysta krew" wszystkich "zacofanych" przeciwników ...
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama