107,6 FM

Porwał autobus, wjechał nim w pieszych

Uzbrojony w nóż mężczyzna we wtorek porwał autobus i skierował go w w grupę pieszych w mieście Longyan na południowym zachodzie Chin, zabijając co najmniej pięć osób i raniąc 21 kolejnych - poinformowała policja. Napastnik został schwytany.

W policyjnym komunikacie nie ujawniono tożsamości sprawcy incydentu ani pobudek, jakimi mógł się kierować. Nie wiadomo też, ile osób zginęło pod kołami autobusu, a ile w samym pojeździe.

Nagranie wideo zamieszczone na stronie internetowej gazety "Beijing News" pokazuje kilku policjantów przyciskających nożownika do ziemi na środku ulicy.

« 1 »
  • WIARA CZYNI CUDA
    26.12.2018 12:38
    A nie krzyczał przypadkiem miłośnik "pokoju" ałłach akbar, czy jakoś tam?
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama