107,6 FM

Będą kolędy i nie tylko

W Tarnowskich Górach w środę odbędzie się bożonarodzeniowe uwielbienie.

- Zapraszamy wszystkich na pierwsze w roku 2019 „Uwielbienie w Konwikcie” - szczególne, bo kolędowe. Tradycyjnie (i praktycznie) zachęcamy do ciepłego ubrania się. Będą kolędy i nie tylko. Będziemy uwielbiać Jezusa Narodzonego! - zachęcają organizatorzy.
Spotkanie odbędzie się w środę 9 stycznia w kościele Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach (tzw. Konwikcie, ul. Powstańców Śląskich 2). Najpierw o 18.00 sprawowana będzie Eucharystia, a po niej, około 18.45, rozpocznie się uwielbienie. Prowadzić je będą wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Michael" i "Syjon", a muzycznie - liderzy zespołu Kadosz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama