107,6 FM

Relikwie św. Jana Pawła II w ołtarzu na ŚDM w Panamie

W Panamie, podczas Światowych Dni Młodzieży, a te rozpoczną się już za 10 dni, obecne będą relikwie św. Jana Pawła II. Ks. Emil Parafiniuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży w Warszawie poinformował, że znajdą się one w ołtarzu, który konsekruje papież Franciszek.

To nie jedyny polski akcent w Panamie. Zaplanowano również specjalne spotkanie dla wszystkich polskich pielgrzymów.

Polskie spotkanie w Panamie rozpocznie Msza św. pod przewodnictwem Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka, a kazanie wygłosi bp Marek Solarczyk. Po Eucharystii odbędzie się koncert ewangelizacyjny w trzech językach.

To nie koniec „polskich wydarzeń” w Panamie. Na 26 stycznia zaplanowano spotkanie pielgrzymów z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama